+371-29-462-625   info@larta.lv

PIENA DZESĒTĀJI DAIRYMASTER

SAMAZINIET PIENA DZESĒŠANAS IZMAKSAS

ĀTRA SAVIENOŠANA AR JŪSU DZESĒTĀJU

Dzesēšanas tvertnes Dairymaster saglabā pienu labākā stāvoklī un samazina elektroenerģijas patēriņu.

Būtiski samazinot dzesēšanas izmaksas…

Dzesēšanas intensitāte ir optimizēta atbilstoši piena līmenim tvertnē. Teicami temperatūras raksturlielumi nozīmē piena temperatūras paaugstināšanos par 0,5°С diennaktī, ja tiek atslēgta tvertnes elektriskā barošana, kas būtiski taupa jūsu naudu. Ar nakts režīma funkcijas palīdzību tiek panākta papildu elektroenerģijas ekonomija par 25%.

Labākā piena tvertnes konstrukcija…

Atšķirībā no tirgū pieejamiem analogiem, mēs izmantojam biezāku tēraudu un biezināto izolāciju standarta komplektācijā.

Vadības vienkāršums un drošums…

Vadības sistēma Cool Control sniedz jums maksimālo kontroli pār tvertnes sistēmām un darba režīmiem – ātras palaišanas, piena līmeņa attēlošanas pogas, šķidro kristālu ekrāns, nakts darba režīms un daudz kas cits. Divpusīga mobilā aplikācija informē jūs par pašreizējo piena stāvokli un visiem piena tvertnes darba parametriem.

Ātrāka un rūpīgāka skalošana…

Skalošanas sistēma SwiftCool tika speciāli izstrādāta, lai nodrošinātu dzesēšanas tvertnes jaudīgu, rūpīgu un ātru skalošanu. Skalošanas sistēmas efektivitāte ir testēta, izmantojot fluorescences analīzi, lai pilnīgi pārliecinātos tās pareizā dizainā. Jaudīgs, augstražīgs sūknis nodrošina jaudīgu, ātru un rūpīgu skalošanu.

Nepieciešamā informācija…

Izmantojot atskaites, ko sniedz tvertne, jūs iegūstat piekļuvi daudziem datiem, piemēram, no tastatūras ievadītiem datiem, dažādiem paziņojumiem un daudz kam citam

Ātrāka dzesēšana…

Atkarībā no dzesētājagregāta modeļa piena dzesēšanas laiks var samazināties līdz 11%, salīdzinot ar tirgū esošajām sistēmām. Tā rezultāta ir būtisks dzesēšanas izmaksu samazinājums – par 13% zemāk, salīdzinot ar standarta dzesēšanas iekārtu izmantošanu.

Precīza temperatūras mērīšana…

Pateicoties dzesēšanas tvertnes intelektuālai konstrukcijai, mēs mērām piena, nevis tērauda temperatūru, kā rezultātā tiek nodrošināta papildu dzesēšanas izmaksu ekonomija līdz 10%.

Ātrāka un tīrāka mazgāšana...

SwiftCool mazgāšanas sistēma ir izstrādāta, lai nodrošinātu jaudīgu, rūpīgu un ātru tīrīšanu. Mazgāšanas sistēma ir pārbaudīta, izmantojot fluorescences testēšanas metodes, lai nodrošinātu pilnīgu pārliecību par tīrīšanas sistēmas dizainu. Jaudīgais, lielas jaudas mazgāšanas sūknis nodrošina ātrāku mazgāšanu, nospiežot vienu pogu.